O NAS

Jesteśmy grupą osób pracujących z pasją, dzięki czemu bezustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności. Specjalizujemy się w profesjonalnym dostarczaniu rozwiązań internetowych dla firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Projektujemy, modernizujemy, programujemy i pomagamy w zarządzeniu stronami oraz sklepami internetowymi, działających na naszym autorskim silniku.
Tworzymy  oprogramowanie pozwalające na  łatwości obsługi i zarządzania serwisem WWW (WORLD WIDE WEB). Nie jesteśmy ograniczeni gotowymi szablonami tylko szyjemy strony na miarę potrzeb klienta. To powoduje, że strona działa bardzo szybko, jest przejrzysta, nie obciąża procesorów jest przyjazna dla urządzeń mobilnych (MOBILE FRIENDLY), a nasz CMS nie jest zaśmiecany niepotrzebnymi funkcjami. Bezpieczeństwo takiej strony stoi na bardzo wysokim poziomie. Każdy kto zacznie z nami współprace może liczyć na zaangażowanego doradcę, który odpowie na wszelkie nurtujące Państwa pytania.
XC Planeta zapewnia swojemu klientowi hosting na najwyższym poziomie, Certyfikat SSL,  który znacząco wpływa na pozycję strony oraz jest mocno wartościowane przez wyszukiwarkę Google,  narzędzie Google Analytics  do analizowania  ruchu i zachowania użytkowników na stronie. Doradzimy jak wypromować  Państwa stronę w wyszukiwarkach internetowych co sprawi, że witryna często będzie odwiedzana przez potencjalnych klientów.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem tel. +48 501099210 lub  +48 606737108.